Sala Bankietowa Patio

Aktualności

sylwester2015

Sylwester w Patio!

Dodany

Sala Bankietowa Patio ma zaszczyt zaprosić wszystkich na imprezę Sylwestrową. O dobrą zabawę zadba profesjonalny DJ, który zaserwuje muzykę dla każdego pokolenia jednocześnie odpowiadając na Państwa propozycje i muzyczne życzenia. DJowi będzie wtórował wodzirej, konferansjer i animator zabaw prosto z Poznania, który umili czas uczestnikom imprezy zabawami i konkursami. W przerwach zaserwujemy wszystkim naszym gościom cztery pyszne dania gorące. Oprócz nich na stołach nie zabraknie smacznych przystawek, zimnej płyty, ciast oraz zimnych i ciepłych napojów. Każda z par otrzyma od lokalu 0,5l wódki, a nasza obsługa będzie również serwowała smaczne darmowe drinki.

Cena za parę to 400zł. Po udanych Andrzejkach, wolnych rezerwacji z każdym dniem jest co raz mniej dlatego też zachęcamy do jak najszybszej decyzji i wspólnej sylwestrowej zabawy w Sali Bankietowej Patio.

Zapraszamy do rezerwacji pod numerami:
Tel. 44 / 680 95 51 lub Kom. 600 052 164
lub na miejscu w lokalu.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/graffa/domains/patio.info.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
2 comments on “Sylwester w Patio!
  1. Notexisted z napisał:

    Witam,

    Czy możliwe jest wniesienie własnego alkoholu, gdy nie pije się wódki?

    Pozdrawiam

Comments are closed.